Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Elektrik
Firmalar Elektrik  

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Ace Asansörleri info@aceasansor.com (232) 484 84 58

Akcam Cam-Plastik-İnşaat San.Tic. A.Ş.

info@ak-cam.com.tr   (216) 378 74 50
Akel Elektrik Elektronik akel@akelelektronik.com (216) 416 48 61
Alkanlar Elektrik alkanlar@alkanlar.com  (216) 492 60 63

Aspen Yapı Sistemleri

info@aspen.com.tr (212) 274 81 11

Asu İnşaat

   
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr   (216) 449 55 60

Aydınlatma Elemanları San.

bilgi@moonlight.com.tr (312) 385 43 40

Bahar Aydınlatma San.

bahar@baharaydinlatma.com.tr  

Bakara Collection

Barsel Elektrik Ltd.Şti

info@barsel.net (216) 365 58 15
Buga Otis Asansör info@bugaotis.com.tr (212) 252 15 10

Burç Aydınlatma

burc@burcayd.com (312) 385 73 15

Cambridge Lamps

Cemre İnşaat İthalat

  (216) 302 84 00 4 hat
Comon Güvenlik Sistemleri info@comon.com.tr   (212) 324 51 20

Corenet Bilg.Hab.Hizmetleri

aykuta@corenet.com.tr (216) 428 81 13

Çelik-İş Aydınlatma

info@celikdizayn.com (212) 235 90 90

CSU Elit Elektronik San.

info@csu.com.tr (212) 543 22 22
Dekoratif Aydınlatma Elemanları dekolight@bayraktarlar.com (212) 238 54 54
Diko Termosifon poli@dikotermosifon.com  (216) 3145124

Doğan Reklamcılık

pazarlama@doganreklam.com (212) 472 00 22
Doruk Elektronik Güvenlik Sistemleri doruk@doruk-elektronik.com (0212) 634 99 60

Dönüşüm Elektrik Elektronik Tah. San.Tic.Ltd.Şti

info@donusum.net (212) 288 98 98
E.A.E. Elektrik A.Ş. electric@eae.com.tr (212) 549 23 02
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri ebks@eec.com.tr (212) 320 16 26
Elsi Elektronik San.ve Tic. elsi@elsi.com.tr (212) 281 41 03
EMO Teknik Malzeme  emo@medyatext.com.tr (312) 285 20 60
Ensmet Elektrik Malzemeleri A.Ş. info@ensmet.com (232)328 25 73
Erdemsan Güvenlik Sistemleri ve Yapı Otom.Ltd. info@erdemsan.com.tr (232) 362 10 14

Eta Melco Dış Tic.

eta@eta-melco.com.tr (212) 275 12 00
Federal Elektrik info@federal.com.tr  
Fil Mimari Endüstriyel Tasarım info@fil-istanbul.com (212) 260 20 99
Gersan Elektrik Tic.San. A.Ş. info@gersan.com.tr (216) 593 00 50
Ges Elektrik Malzemeleri A.Ş. info@geselectric.com (232) 328 25 73
Gökhan Asansör San. Tic. A.Ş. goksanltd@superonline.com (212) 217 95 95

Göksu Elektrik

satis@goksugroup.com.tr (312) 267 32 32
Gün Elektrik gunsan@gunsanelec.com
Halojen Aydınlatma ve Dış Ticaret info@airluks.com (212) 663 12 58
Hasmatik Kapı Otomatikleri hasmatikcompany@superonline.com (212) 220 61 97
Hifa Elektrik ve Aydınlatma San.ve Tic. ltd info@hifaaydinlatma.com (216) 527 48 61
Isas Asansör Sanayi isaslift@turk.net (216) 336 61 62

İkon Yapı Elektronik

info@ikonyapi.com.tr (232) 853 98 00
İnfosan info@infosan.com.tr (212) 216 71 06
Karadağ Grubu karadag@karadag.com.tr (212) 280 27 81

Kone Asansör San.

kone@kone.com.tr 216 326 18 48-10 hat
Konut Asansör konut@konutasansor.com.tr (216) 326 49 57

Lamp 83

  (212) 294 70 00

Lumina Aydınlatma

   
Major Mümessilllik info@major.gen.tr (216) 467 35 64

Mak Sanayi Ürünleri

   
Makel Elektrik    

Maraton Asansör

MaratonLtd@AOL.COM (324) 231 85 09
Mavili Elektronik Tic.ve San. mavili@mavili.com.tr (216) 611 98 00
Metesan Lexel info@metesan-lexel.com.tr (232) 376 71 71
Metropol Mühendislik mte-metropol@superonline.com (212) 659 25 51
Monacor Elektronik San. monacor@superonline.com (212) 216 98 18
Mutlusan Elektrik Malz.San. mutlusan@mutlusan.com.tr (212) 237 06 02
Norm Enerji info@normenerji.com.tr (212) 231 47 79
Odeonist teknik@odeonist.com (212) 275 75 96
Omni Mühendislik info@omni-ltd.com (312) 445 04 65
ORION Aydinlatma A.S. orion@orionaydinlatma.com (216) 330 28 85

Osram

info@osram.com.tr (212) 216 22 77

Power Elektronik

power@powerelektronik.com (216) 328 73 69

Poyrazlar Aydınlatma

poyraz@poyrazlaraydinlatma.com.tr (212) 297 46 60

Pronet Güvenlik Sistem ve Hizmetleri

pronet@pronet.com.tr (212) 224 89 60
PROTEL Dış Ticaret Ltd.Şti protel@protelturkey.com (212) 281 34 40
Schneider Electric hasan_okuyucu@tr.schneider-electric.com (216) 386 95 70 -8hat

Seba Dizayn

info@sebalicht.com (212) 219 92 40

Sensormatic Güvenlik Sistemleri Tic.

sensormatic@sensormatic.com.tr (212) 287 47 75

Sibertek Elektronik Güvenlik ve Otomasyon

info@sibertek.com (216) 327 87 27

Siteco Aydınlatma

siteco@siteco.com.tr (216) 455 45 65

Stilas Aydınlatma

info@stilas.com (232) 877 02 96
Şema Elektrik İnş.Tic.  info@fabrikamarket.com (212) 210 10 66
SMS (TORK) Sanayi Malzemeleri Uretim ve Satısı Ltd.Sti tork@sms-tork.com.tr (216) 364 34 05
Tay Aydınlatma info@tay-istanbul.com (212) 236 76 36

Teknotür Mimarlık Mühendislik

bilgi@teknotur.com.tr (216) 463 65 53
Thyssen Asansör ve Yürüyen Merdiven info@thyssen-asansor.com.tr (216) 463 06 06

TMT Yapı Otomasyon

  (212) 211 28 00

Unitem Aydınlatma

contact@unitempro.com (212) 279 27 27
VEGE İnşaat Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri (232) 459 44 44

Vi-Ko Nur Elektrik

vi-ko@vi-ko.com.tr (216) 311 62 15
Veksan Aydınlatma San.Tic. A.Ş. veksan@veksan.com (212) 771 37 20- 6 hat)
Yalçın Gökhan Asansörleri ycgokhan@atlas.net.tr (212) 356 64 64

 

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer