Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu


 Ana Sayfa > Site hakkında  
Site Hakkında  

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Hedefimiz, amaçlarımız...
Yapırehberi.net, internetin içindeki bilgi kirliliğinde kaybolmadan, arama motorları arasında gezinmeden, inşaatla ilgili aradığınız bir konuya 5500'ün üzerindeki yerli yabancı link ve 300'den fazla alt sayfası ile hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.
Bu sitenin yapımındaki ilk amacımız İnşaat Mühendisleri ve inşaatla ilgilenenlerin sanal olarak buluşabilmelerine imkan sağlayan bir ortamın oluşması ve internet üzerinden her an yararlanabilecekleri bir kütüphaneye sahip olmalarıdır. Sonraki hedefimiz ise önümüzdeki 2 yıl içinde içeriğimizi 3-4 kat arttırarak ve İngilizceye çevrilmiş sayfalarımızla sadece Türkiye'deki değil dünyanın her noktasındaki İnşaat Mühendislerine ve inşaatla ilgilenenlere ulaşabilmektir. 

Katılımınız içeriğimizi her geçen gün daha da zenginleştirecek
Sitemizin sürekli yenilenerek gündemde kalması ve içeriğinin zenginleşmesi, öncelikle sizin bize ulaştıracağınız değerli fikirlerinizle gerçekleşecektir. Bu nedenle her sayfamıza e-mail ile bize ulaşabilmenizi sağlayacak linkler eklenmiştir. Her konuda sitemizin gelişmesine katkıda bulunacak fikirlerinizi rahatlıkla bize gönderebilirsiniz.

Ayrıca, İnşaat Mühendislerinin faydalanabileceğini düşündüğünüz ve bu sayfadan link verilmesini istediğiniz inşaat ve mimarlıkla ilgili çalışmaların web adreslerini bizlerle paylaşarak, İnşaat Mühendisliği ile ilgili internetteki en kapsamlı kütüphanenin oluşumunda bizlere yardımcı olursanız seviniriz.
 
Akademik çalışmalar, Makaleler
İnşaat ve mimarlıkla ilgili internet üzerinde Türkçe yayınlanmış çalışmalara link vererek, bu çalışmalara tek bir sayfa üzerinden ulaşılabilmesine imkan sağlayacak “Akademik Çalışmalar” adlı bir alt sayfa oluşturduk. Öğrencilerle, meslekdaşlarınızla paylaşmak istediğiniz çalışmaların adreslerini bize gönderebilirsiniz.
 
E-mail listemize kayıt olabilirsiniz
Sektöre ve sayfamıza ilişkin gelişmelerden daha hızlı haberdar olabilmeniz için size 4000'in üzerinde yapı sektöründen üyesi bulunan e-mail listemize kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz. Kayıt olmak için 1insaat-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir e-mail göndermeniz yeterli.
 
Grubumuzla ilgili detaylı bilgilere http://www.yapirehberi.net/Eposta.htm adresinden ulaşabilirsiniz. 
Yapirehberi.net sitesine gösterdiğiniz yakın ilgi için hepinize teşekkür ederiz.
 
Cem Kafadar
İnşaat Mühendisi (İTÜ-1987)

Yapirehberi.net sitesinin tanıtımı ile ilgili cok sayida basin kuruluşunda yayınlanan "Basın Bülteni"miz

 

Yapirehberi.net sitesi, yapı sektörü ile ilgili 10.000'in üzerinde link ve 500'den fazla alt sayfa içeren dev bir elektronik inşaat kütüphanesi. İçerdiği linklerin alt sayfaları da göz önünde bulundurulursa 100.000 sayfayı aşan her an elinizin altında olan bir inşaat ansiklopedisi olarak da düşünebiliriz yapirehberi.net'i
 
Yapirehberi.net sitesinden yapı sektörü ile ilgili güncel haberlere, sektörel bazlı iş ilanlarına, en son ihale haberlerine ve ihale sonuçlarına erişebilirsiniz. Haftalık olarak hazırlanan haber, kariyer, ihale bültenleri sitenin 10.000'in üzerindeki üyesine düzenli olarak iletilmektedir. Bülten üyeliği için hangi bülteni almak istediginizi konu kismina yazdiginiz bir mesajı yapi@yapirehberi.net adresine gondermeniz yeterli

Ayrıca site içinde yer alan "Online Yapı Kataloğu"nda da yapı sektörü ile ilgili faaliyet alanlarına göre sınıflandırılmış 1300'den fazla firmanın iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

 
İnşaat Mühendisleri ve Mimarların internet üzerinde mesleki bilgi paylaşımını hedef alarak kurulan sitenin elektronik posta grubunun yapı sektöründen 4000'e yakın üyesi bulunmaktadır. Yapı sektörünü ilgilendiren her türlü konunun internet üzerinde tartışıldığı, 2 yıldan uzun süredir yayında olan 1insaat e-posta grubunda 500'e yakını iş ilanı olmak üzere, 5000'in üzerinde mesaj yayınlanmıştır.Yapı sektörü ile ilgili bilgi paylaşımını hedefleyen e-posta grubuna 1insaat-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mesaj gondererek üye olabilirsiniz.

 

 


Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer