Site Ekle - Reklam  Site Hakkında  E-Posta Grubu

 Ana SayfaFirmalar > Faaliyetlerine göre sınıflandırma > Çevre Düzenleme Elemanları
Firmalar - Çevre Düzenleme Elemanları  

Haberler

Projeler

Kariyer

Şantiye

Fiyatlar

Faydalı bağlantılar

Testler

Bilgisayar programları

Kütüphane

Bir fincan kahve

Ajandanız

Akademik Çalışmalar

E-Posta grubumuz

 


Abaş Prefabrik abas@abas.com.tr   232 843 90 78-9hat
Afaprefabrik Prefabrik Beton afa@unimedya.net.tr (232) 878 12 33
Akat Prefabrik akat@ttnet.net.tr (232) 464 59 00
Alacalı İnşaat alacali@alacali.com.tr (212) 656 71 96
Alka İnşaat alka@alkagroup.com.tr (216) 362 84 87
Asçit ascit@ihlas.net.tr   212 549 80 90-5hat
Ataç Yapı Malzemeleri Mimarlık İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti atac@atacyapi.com.tr   (216) 449 55 60
Başkent Metal info@baskentmetal.com.tr (352) 321 11 79

Beksa Çelik Kord San

ibrahim.yildiz@bekaert.com  (212) 270 41 00
Betonel Prefabrik Beton Elemanları dekoton@garanti.net.tr   (312) 366 72 47

Bintaş Yapı Elemanları Sanayi Tic. A.Ş

   
Birge İnşaat Mad.San.Tic.Ltd.Şti. birge@birgestone.com (212) 360 11 12
Cankat Mümessillik ve Dış Ticaret Ltd. Şti cankat@cankatonline.com  (216) 474 20 67
DecorHAUS GmbH Türkiye İrtibat Bürosu info@decorhaus.com (212) 268 45 45

Deka Yapı Dekorasyon Malzemeleri

info@dekaas.com.tr (312) 440 92 06
Erke Mimarlık erken@mustafa.com (212) 881 46 20
Erkler İnşaat erkler@superonline.com (322) 458 23 60
Fiberplast cbayar@yucelgroup.com (232) 479 16 73
Global Yapı Elemanları globalltdsti@superonline.com (216) 442 02 17
Gürsan Cam gursan@gursanglass.com.tr (312) 399 22 91-92

İmtek

imtekltd@yahoo.com (216) 386 32 74

İston

iston@iston.com.tr  
Kartal Plast info@kartalplast.com (216) 392 20 45

Kösedağ Tel Örme ve Çit San.

kosedag@kosedag.com (216) 377 16 00
Metusan Yapı Elemanları satis@metusan.com (212) 679 26 38
Mitaş Madeni İnşaat İşleri mitas@mitas.com.tr   

Na-Me A.Ş.

na-me@na-me.com.tr (312) 385 08 21
Nasır Mühendislik Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. info@nasir.com.tr (232) 441 74 17

Old Stones Antique Marbles

oldstones@oldstonesltd.com  
Ordem Yapı İthalat ordem@superonline.com (312) 447 34 34
Özyurt Yapı Elemanları yapielemanlari@ozyurtas.com (216) 416 61 75
Porçit (Por Metal Ltd Şti) porcit@porcit.com  (262) 658 92 83

Remak Makina

info@remak.com.tr (216) 466 72 53
Santral İnşaat santralinsaat@superonline.com (216) 327 84 45
Senta Sentetik Spor Alanları San senta@yazici.com.tr (242) 462 12 10
Set Betoya Prefabrik Yapı Elemanları    
SMS (TORK) Sanayi Malzemeleri Uretim ve Satısı Ltd.Sti tork@sms-tork.com.tr (216) 364 34 05

Teknotür Mimarlık Mühendislik

bilgi@teknotur.com.tr (216) 463 65 53
Telma Spor ve Koruma Sistemleri info@telma.com.tr (212) 875 25 25

Tepe Yapı San

inf@tepeyp.com.tr (312) 266 44 54
Tüm Plastik info@tumplastik.com (212) 637 13 66-67
Uzel İnşaat insaat@uzel.com.tr (212) 212 32 92

Ülker Yapı Malzemeleri

   

Yapı Merkezi

ymprefab@netone.com.tr (216) 321 90 00

 



Eğitim - Firmalar - Yapı malzemeleri - Uygulamalar - Mimarlık Mühendislik - Konulara göre indeks - Mevzuat - Mesleki Kuruluşlar - Dünyadan Linkler - Fuarlar - Proje Yönetimi - Yapılar - Ünlü Mühendisler - Diğer